Yıldız Tilbe’nin İftar Yemeğinde Niran Ünsal ve Hande Yener’in Seslendirdiği “Kış Güneşi” Krizi Çıktı

Yıldız Şarkıları’ albümünde büyük başarı kazanan Yıldız Tilbe, önceki akşam Baltalimanı’daki arkadaşlarına iftar verdi. Albümde “Kış Güneşi” şarkısının hem Hande Yener hem de Niran Ünsal okumaları iftar yemeğine neden oldu.

ŞARKI GÜVENLİĞİ

Akşam yemeğine katılan Niran Ünsal sahneden çıktı ve ‘Kış Güneşi’ şarkısını okudu. Ünsal hemen “bu değil” diyerek kesintiye uğradı ve kendi söylediği şarkıyla konuştu.

“Şarkı seçimine karşı değildim”

Star Tilbe, gazetecilerin sorularını yanıtladı, “Bu albüm, son 25 yılını kapsıyor, 1994’ten 2018’e kadar yazdığım ve okuduğum tüm parçalara sahibim. O kadar satılıyor ki o zaten var olan şarkılar. İnsanların hayatlarında bu şarkılar farklı sanatçılar tarafından satılmakta, yeni sanatçılar söylemekten son derece güzel olmuştur, çünkü herkes bir yemek yapar ama herkes birbirinden çok farklıdır bu yüzden çok sevilir.Aleyna süper, Merve sıra dışı, Ferhat Göçer süper, hepsi çok güzel.Teşekkürler, herkes istediği şarkıyı seçti, iki insanı şarkılar için seçtim ve onlara müdahale etmedim. “Diğer albüm için 300 şarkı var.

 

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın