Muğla Cemil Uysal ölü bulundu..!

Muğlada vatandaşların Kötü koku geliyor demesi üzerine olay yerine gelen polis bir Evin kapısını zorla kırmak zorunda kaldı. Evin içerisine giren ekipler genç mühendis Cemil Uysal‘ın cansız bedeniyle karşılaştı.
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nin Kampüs alanının bulunduğu Menteşe ilçesinin kötekli Mahallesi’nde, vatandaşlar büyük evden kötü Koku geldiğini fark ettiler. Bunun üzerine polisi arayarak evden kötü kokular geldiğini ve şüphelendikleri bildirdiler. Olay yerine gelen polisler evde Arama yaptılar. Evde yapılan arama sonucunda henüz 26 yaşında olan genç mühendis Cemil Uysal‘ın cansız bedenine ulaşıldı.
Genç mühendis Cemil Uysal evinde ölü olarak bulundu. Muğla Menteşe limit kötekli Mahallesi 268 numaralı Sokakta bir apartmanda arkadaşları ile kalan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi maden mühendisliği bölümü mezunu Cemil Uysal dan, Pazartesi gününden bugüne kadar hiçbir şekilde haber alınmamıştı. Aynı apartmanda kalan komşularının evden koku gelmesi üzerine sağlık ekiplerine araması, Daha sonrasında ise olay yerine Muğla Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri gelmesiyle olay ortaya çıktı.
Muğla’da meydana gelen bu olayda genç mühendisin nasıl öldü henüz bilinmiyor.

Cemil Uysal nasıl öldü? Muğla Cemil Uysal neden öldü ? Muğla Cemil Uysal intihar mı etti yoksa öldürüldü mü?

Bu soruların cevapları akıllarda soru işareti olarak Şimdilik duruyor. Ekiplerin içeri girmesinin Ardından diğer de Cemil Uysal’ın cesedi ile karşılaşmaları gerçekleşti. Olay yerine Cumhuriyet Başsavcısı geldi. Savcılığın yaptığı incelemenin ardından yaklaşık üç dört gün önce öldüğü öğrenildi. Genç mühendis Cemil Uysal’ın cansız bedeni Otopsi için Muğla Büyükşehir Belediyesi cenaze taşıma aracı ile Muğla adli tıp Kurumu’na gönderildi.
Cemil Uysal yine aynı evde kalmak da olan arkadaşı Cuma günü tatile gitmişti. Cumartesi ve Pazar günü ise arkadaşları ile görüşmelerde bulunmuştu.
Genç mühendisin sır ölümü ile ilgili savcılık geniş çaplı bir soruşturma başlattı.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın