Kocaelinden Erkek Arkadaş Arıyorum

Kocaeli Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar
Kocaeli Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Kocaelinden ya da İzmit’ten bir erkek arkadaş arıyorum. Aradığım erkek arkadaşın öyle kaslı atletik vücutta falan olmasına gerek yok. Göbekli de olabilir. Türk erkeklerinde Göbeğin çok yakıştığını düşünüyorum. Ben Son derece güzel, eğlenceli, tatlı ve ciddi birileriyle tanışmak için burada bulunuyorum.

Eğlenmek isteyen herkes ile görüşmek istiyorum. Elbette her Eğlencenin bir ölçüsü olması gerektiğini de hatırlatayım. Çok eğlenceli ve makara yapmayı seven bir kızım. Henüz 24 yaşındayım ve gördüğünüz gibi çok güzel bir kız olduğumu düşünüyorum. Çok gezerim, Gezmeyi çok severim ve benim gibi olan, ekonomik sorunlarını aşmış birini arıyorum. Eğer bu özelliklere sahip bir insan olduğunu düşünüyorsan, bana hemen mesaj atabilirsin. Bana yazmaktan hiç çekinmeyin. Doğru ve düzgün olan erkeklerle tanışmak için hazır olduğum noktaya geldiğime inanıyorum. Amacım Şu an için ne evlenmek ne de nişanlanmak değildir. Birlikte güzel vakitler geçirmek, güzel geceler ve güzel günler geçirmek istiyorum. Sadece karşı cins ile eğlenceli zaman geçirmek amacıyla burada bulunuyorum. Sadece Kocaeli‘nden değil Türkiye’nin hangi şehrinden olursa olsun görüşmek isteyen arkadaşların mesajlarını sabırsızlıkla bekliyorum.

Sabahları uyandığımda dudaklarından öpebileceğim. Akşamları oturup birlikte yemek yiyebileceğimiz. Kedilerimizi ve köpeklerimizi severek huzurlu ve mutlu günler geçirebileceğimiz bir erkek arkadaşım olursa Hayatımın en mutlu günlerini onunla birlikte geçireceğime söz veriyorum. Ben bir erkeğin nelerden hoşlandığını ve bir erkeğin hayatı boyunca başarılı olabilmesi için arkasında bir kadının olması gerektiğine inanan bir insan olduğumdan dolayı, erkek arkadaşımın gerek iş hayatında gerek aşk hayatında her türlü ihtiyacını giderme konusunda hazırım.

4 yorum

Bir Cevap Yazın