Kars Bayan Arkadaş

Her ne kadar sessiz bir şehirmiş gibi görünse de, Kars doğunun en güzel şehirlerinden birisidir. Kars Şehri dendiği zaman, insanların aklına ilk gelen şey Şüphesiz ki kaşar peyniridir. Çünkü Kars’ta kaşar peyniri itinayla ve özenle yapılır.Kars halkı güler yüzlü ,sevecen, samimi ve dürüst insanlardır. Kars’ta bir sürü gezilecek yer vardır. Sarıkamış kayak merkezi. Kars Kalesi. Kuyucuk Kuş Cennet.i havariler Kilisesi gibi yerleri rahatlıkla Gezebilir ve büyük bir keyif alabilirsiniz. Ayrıca Kars’ın birbirinden güzel yemekleri bulunmaktadır. Yaprak mantı, radarla ,kök ıspanak, çorbası Umaç helvası gibi birbirinden güzel lezzetli yemekler de Karsta bulunur.

Güler yüzlü Kars şehrinin güzel insanları için oluşturduğumuz bu alanda, birbirinden güzel bayanlarla tanışma fırsatını siz değerli Kars halkına sunuyoruz. Dul bayanlarla tanışmak ve Hayatınızın aşkını yakalamak artık sizler için çok kolay..!

Semanur dedi ki ;

Herkese selamlar arkadaşlar. Kars Dumankaya, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim ve susuz ilçelerinde bulunan bütün erkeklerden mesajları bekliyorum. Öncelikle biraz kendimden bahsetmek istiyorum.

Ben bu şehirde bir öğrenciyim. Bir yurtta arkadaşlarla birlikte kalıyoruz. Özellikle arkadaşlarımla ilgilendiğim için hayattan Çok sıkılmış durumdayım. Bazen çok sessiz bir kızım ve birilerini tanıyana kadar Biraz utangaç davranabiliyorum. Beni net olarak anlayabilen insanlar, uyumlu bir kız olduğumu, Sevecen bir insan olduğumu söylerler ve özellikle de günahtan korkan bir insan derler. Kesinlikle seks yapmak yada sevişmek için yanaşacak olanlar varsa benden uzak dursunlar. Öncelikle bunu belirtmek istiyorum.

Aslında ben Macerayı, seyahat yapmayı ve sporun her dalıyla uğraşmayı çok seven bir bayanım. Basit şeylerden hoşlanmıyorum .Çok güzel bir sesim vardır. Türkü ve şarkı dilimden hiçbir zaman eksik kalmaz. Ayrıca çok güzel bağlama çalarım. Bazen çok sıkılırım, dışarıda çarşıda yalnız başıma yemek yiyip bir kafede bir kahve içip, Gezer tozarım. Hafta sonları yurttan kaçmayı çok seviyorum. Sevdiğim birisiyle dışarıya çıkmak, eğlenmek, elini tutmak istiyorum. Erkek arkadaşlarımdan birine teklif edecek cesaretim yok.Çünkü Ben duygusal bir kızım.

Beni ben olduğum için beni kabul edebilecek biriyle tanışmak ve erkek arkadaşım olmasını istiyorum. İlkeli, anlayışlı, dürüst ve saygıya dayalı gerçek aşkı ve ilişkiyi burada bulacağımızı tahmin ediyorum. Şimdiden ilanıma yorum yapan herkese teşekkür ediyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın