Gizli ve Kaçamak Yapacak Bir ilişki Arıyorum

Selamlar Arkadaşlar.Evet ben gizli kaçamak yapabileceğim, gecelerimi aydınlatacak mükemmel vakitleri geçirebileceğim, beni doyurabilecek bir erkek arkadaş arıyorum.Malesef ki  ne yaptıysam bir türlü doyamıyorum. Bilmem anlatabildim mi ?

Burada açık açık yazarsan ilanım onaylanmaz diye tam olarak derdimi Yazamadım. Ama sen anlamışsındır diye düşünüyorum. Ben her zaman heyecan dolu bir ilişkinin hayalini Kuran bir kız oldum. Her zaman nefes nefese bir ilişki yaşamak istedim.Ancak tamamen gizlilik çerçevesi içerisinde bir ilişki arıyorum.Öncelikle ben zor olan şeyleri çok seviyorum.Benim için yasak olan her şeyden çok heyecan duyuyorum. Bu nedenle çılgınlık yapmaya bayılıyorum.Arkadaşlar kalbimin çok hızlı bir şekilde atacağı, beni sonuna kadar heyecanlandıracak bir erkek arıyorum. Tutku dolu bir aşk yaşamak istiyorum.Öncesinde  şu ana kadar birlikte olduğum sevgililerimin birçoğunu fazlasıyla memnun etmişimdir. Çünkü ilişki konusunda inanılmaz bir karakterim var ve bu nedenle benimle birlikte olmak isteyen erkekler hiç çekinmeden bana mesaj atabilirler.Sevgili Yakışıklılar, ama buraya mesaj atarken argo kelimeler ve artı 18 şeyler kullanmayın. Çünkü O tarz mesajlar site yöneticileri tarafından asla onaylanmıyor.Emekleriniz boşuna gitmesin.Sizin yüzünüzden de  yöneticilerden fırça yemek istemiyorum. Türkiye’nin neresinden olursa olsun, gizli bir şekilde kaçamak yapacak beni doyurabilecek, sabahlara kadar bağıra çağıra takıla bileceğim bir erkek arıyorum.

 

ilgili Aramalar:

kehlheimde gizli kacamak yapmak isteyen turk bayanlar.gizli kaçamak.GİZLİK İÇERISİNDE KAÇAMAK YAPAN BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM.

7 yorum

  1. merhaba 18 yasındayım bende seninle hemen hemen aynı durumdayım.Üniversite sınavına hazırlanıyorum bir yandan kızlarla ilgilenemiyorum ama en çokta bu duyguları sonuna kadar yaşamak istiyorum daha önce bir deneyimim oldu tadı damağımda kaldı o günden sonra ve hergün yatmadan önce aklıma geliyor.İletişime geçersen buluşabiliriz yer ayarlamak sorun sadece

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*