Evlenmek isteyen Dul bayanlar

Erkek Arayan Dul Bayanlar

Dul bir bayanla evlenmek ve hayatınızın Geri kalanını dul bir bayan ile birlikte geçirmek istiyorsanız tam olarak doğru adrese geldiniz sevgili arkadaşlar.

Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden yoğun bir şekilde giriş yapılan ve ülkenin en büyük arkadaşlık Platformu olma yolunda hızla ilerleyen internet sitemizde, hızlı bir şekilde kendi ilanlarınızı üç beş dakika içerisinde, tamamen ücretsiz yayınlayabilirsiniz.Ayrıca bu yazının en alt bölümünde bulunan yorum yapma bölümünü kullanarak,arayışlarınızı internet sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Dul bayanlarla tanışmak ya da dul bayanların telefon numaralarına ulaşmak artık sizler için çok kolay…!

Dul bayanlarla tanıştıktan sonra, WhatsApp ya da skype üzerinden görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz internet sitemiz üzerinden de sohbetinize devam edebilirsiniz. Herkese bol şans diliyoruz.

Sabiha Dedi ki ;

Öncelikle dul bir bayanla evlenmek isteyen bir erkek arkadaş aradığımı bildirmek istiyorum. Kendimden biraz bahsetmem gerekirse, ben de evlenmek istiyorum. Hem de en tatlı olan bir adamla olsun istiyorum.Evet uçuk kaçık bir giriş yapmış olabilirim Ama bu çok hatalı olduğum anlamına gelmiyor.

Türkiye’nin neresinden olursa olsun kaliteli bir adamla evlilik yolunda Kesinlikle kendimi artık hazır hissediyorum. Sadece Heyecanlı bir isteğim var. Her zaman demişimdir, ne kadar kötü olabilir ki.. ?? Bence abartılıyor. Bence insan kafasına göre birini bulunca, O yoldan hiç şaşmamalı bir de o insanla deli gibi Eğlenebiliyorsa birlikte bir şeyler yapabiliyorsa, Bence o insan kendini çok şanslı hissetmeli…

Ömür dediğimiz şey kısacık bir şey evlenemeyecek Sen ne diye evleniyoruz Türklere yazık oluyor onlar düşünsün bu sorunu ben çok eğleneceğim bolca güleceğim bir hayat arkadaşı istiyorum birazcık deli dolu olmasının hiçbir sakıncası olmaz diye düşünüyorum.

ilgili Aramalar:

evlenmek isteyen bayan tel.2018 bayan evlilik numarasi.İnternete evlenmek için telefon bırakan dul bayanlar.van bügesinde evlenmek isteyen dul bayanlar.

3 yorum

 1. BEN İSVEÇ’TEN FURKAN
  ISVEC STOCKHOLM’DE kalıyorum.
  Evlilik düşünen ciddi dürüst
  30 yas üstü 30 yas uzeri
  OLGUN BAYANLAR
  evlenmiş ayrılmışta olabilir.
  Ben kendim olgun bir beyim
  Evlilik amaçlı düşünen
  Saygılı kendini bilen bayanlar
  Evlenmek isteyen mutsuz bayanlar
  YURTDISI & TURKIYE
  HER YERDEN BAYANLAR
  Aramanızı mesajlarınızı
  beklıyorum.CSM.077266433089
  TURKEY WHATSAPP 00905445567936

 2. Merhaba hanımefendi İnanın ki çok güzelsiniz sizin gibi dul bir bayanla birlikte olmak ve Hayatın en güzel dakikalarını Sizin gibi güzel bir bayanla geçirmek Acaba bana nasip olur mu diye düşünüyorum İstanbul’dan Ankara’dan Edirne’den Mardin’den Bitlis’ten Elazığ’dan Diyarbakır’dan Gaziantep’ten Çorum’dan Yozgat’tan Kırklareli’nden Kırıkkale’den Edirne’den Zonguldak’tan Tokat sizin gibi tatlı olan bütün bayanların ilanlarına bakmaktayım ama ben sizin kadar tatlısını görmedim Lütfen benimle birlikte olur musunuz size dünyanın en güzel günlerini Yaşatmaya hazırım

Bir Cevap Yazın