Evlenmek isteyen Bayanların ilanları

Sarışın İzmirli Güzel Kızlar

Bu bölümde evlenmek isteyen bayanlara ulaşabilirsiniz. Evlenmek isteyen birbirinden güzel bayanlar ,genç kızlar dul bayanlar, daha önce evlenmiş ve boşanmış olan bayanlar, olgun bayanlar, yaşlı bayanlar, Türkiye’nin her yerinden evlilik için sitemize giriş yapıp, kendi ilanlarını yayınlayan bayanların bulunduğu bu bölümde sizlerle kendi ilanlarınızı aşağıdaki yorum bölümüne yazabilir ya da sitemizin ana sayfasında ve bu yazının alt bölümünde bulunan ücretsiz ilan ver bölümünü kullanarak değerlendirebilirsiniz.

Açelya’nın ilanı

Merhaba yaşayabilme ihtimali olan, yaşanmamış Hayat, Hayaller, huzur… Ben Kendine güvenen ve kendisine son derece saygısı olan bir bayanım. Sevilen ve sayılan, arkadaşları arasında sahip olduklarının kıymetini bilen hiçbir şekilde kibirli ya da bencil olmayıp, içinde Merhamet, sevgiyi taşıyabilecek, Gözü tok Maddi manevi hiç bir şekilde sıkıntısı olmayan ileri görüşlü bir hanımefendiyim.Benim gibi olan benim gibi düşünen Beylerin Görüşlerini bekliyorum.

Antalya’da yaşamaktayım. Uzun zamandır burada bulunuyorum. Antalya-akseki bölgesinde Çalışıyorum. Ancak Evim Alanya’da. Akseki ile Alanya arası gidip geliyorum. Antalya’nın Aksu, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa ilçelerinde bulunan bütün erkek arkadaşlarla irtibata geçebilirim. Bu bölgelerden gelen taleplerin hepsini kabul ederek yorumlarınızı dikkate alacağım. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Şehir:Antalya
Medeni Durum:Dul-eş vefat
Etnik Köken:Türk
Çocuk İsteği:İstiyorum
Burç:Kova
Yaş:31
Boy:168
Kilo:58
Aranan Yaş:31-36 Arası
Fizik:Beyaz
Beden:Orta Ölçülerde
Sigara Kullanımı:Evet
Alkol Kullanımı:Hayır
Eğitim Durumu:Lise
Meslek:Ev kadını
Kendime Ait Ev:Yok
Araba:Yok
Aysema ‘ nın ilanı
Oradan baktığınız zaman her ne kadar daha önce evlenip boşandığım belli olmasa da, dul bir bayan olduğum belli olmasa da, ne yazık ki böyle bir Hadise gerçekleşti Arkadaşlar. Daha önce bir kere evlendim ve boşandım. Yani sizin anlayacağınız, Ben dul bir bayanım.İlk evliliği mi ailemin isteği üzerine zorla yapmış bulunmaktayım ama yalan üzerine kurulmuş olan bir evliliğin bitmesi de, son derece normaldir diye düşünüyorum. Yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış. Geç de olsa Her şey ortaya çıktı. Artık bir takım şeyleri kaldıramadığım için bitti. Yüzmeyi, kitap okumayı, zeka oyunları oynamayı çok severim. Ailemle vakit geçirmeyi çok seviyorum ve tabii ki Arkadaşlarımla da dışarıda çok güzel vakit geçirebiliyorum. Son derece alımlı ve bakımlı bir bayan olduğumu da söylemek istiyorum. Kırıkkale’de yaşamaktayım. Kırıkkale bahşili, balışeyh, Çeleb,i delice, Karakeçili, Keskin, Sulakyurt bölgelerinde bulunan bütün beyefendilerin Mesajlarını bekliyorum.
Şehir:Kırıkkale
Medeni Durum:Dul-boşanma
Etnik Köken:Türk
Çocuk Durumu:Var,benimle yaşıyor
Çocuk İsteği:Ortak karar verelim
Burç:Akrep
Yaş:24
Boy:1.68
Kilo:90
Aranan Yaş:30-40 Arası
Fizik:Buğday
Beden:Orta Ölçülerde
Sigara Kullanımı:Evet
Alkol Kullanımı:Hayır
Eğitim Durumu:Ortaokul
Meslek:Ev kadını
Kendime Ait Ev:Var
Araba:Yok
Azimet’in ilanı
Sinop’ta bulunan bütün yakışıklı beyefendileri sevgiler ve saygılarımla sunmakla ilanımı başlatmak istiyorum. Yöneticiler ilanımı onaylarsa sevinirim ve güzel bir yerde yayınlayıp arayışı mı hızlandırırsınız çok mutlu olurum. 1 sene öncesine kadar evlilik dendiği zaman midem bulanırdı ama artık insan istiyor işte. Belli bir yaştan sonra, her açıdan mutluluk ihtiyacı duyduğumuzdan dolayı evlilik isteğimiz de ister istemez artıyor. Beni mutlu edecek bir beyefendi ile iletişim kurmak istiyorum. Dalga geçecek, niyeti evlilik olmayan Beyler lütfen benden uzak dursunlar. Bir kişinin gönlü ile ve duygularıyla oynamak kadar büyük bir günah olmadığını bilmenizi isterim. Sinop’ta yaşıyorum. Sinop Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan, Erfelek, Gerze, Saraydüzü bölgelerinde bulunan tüm beyefendiler ile iletişime geçebilirim. Herkese çok teşekkür ediyorum. Yönetici arkadaşlara da sonsuz saygılarımı ve Sevgilerimi sunuyorum.
Şehir:Sinop
Medeni Durum:Bekar-hiç evlenmemiş
Etnik Köken:Türk
Çocuk İsteği:İstiyorum
Burç:Kova
Yaş:22
Boy:168
Kilo:54
Aranan Yaş:22-26 Arası
Fizik:Buğday
Beden:Atletik
Sigara Kullanımı:Hayır
Alkol Kullanımı:Hayır
Eğitim Durumu:Üniversite
Meslek:İşsiz
Kendime Ait Ev:Yok
Araba:Yok

ilgili Aramalar:

2018 haziran evlilik ilani dul bayan telefonl.

1 yorum

Bir Cevap Yazın