Eli Türkoğlu Kimdir ? Nerelidir ? Kaç Yaşındadır ? Biyografi

Eli Türkoğlu Kimdir ?

Vatan gazetesine Elif Günay ile yaptığı röportajda Eli Türkoğlu Türkiye’ye Türk milletine ve atamız Atatürk’e olan saygısını dile getirdi.

Tuğçe Kandemir ile beraber yaptığı düet olan bu benim Öyküm isimli şarkısı ile gündeme bomba gibi oturan ve şarkısını insanlarımıza kısa sürede ezberle ettiren Eli Türkoğlu son dönemlerde adından çok sık bir şekilde söz ettirmeyi başardı.Bestesi ve sözü Tuğçe Kandemir’e ait olan “bu benim Öyküm” şarkısı ile gündeme bomba gibi oturan Eli TÜRKOĞLU ,sosyal medyada en çok takip edilen isimler arasında yer aldı. aslen Azerbaycanlı olan ama Türklere olan sempatisinden sıkça söz eden sanatçı ,kendisinden yaşamından, hayat tarzından ve sevenlerine olan tutkusundan bahsetti.

Eli Türkoğlu’na sorulan sorular arasında Çağatay Akman’a rakip olarak gösteriliyorsun dendiği zaman, Eli Türkoğlu şu şekilde cevap verdi;

Ben kendi yolumda ilerliyorum. Bir yola çıktım ve devam ediyorum. Çok güzel projeler çıkarmaya da devam edeceğim. Allah’ın izni ile de sürekli üretmeye devam edeceğiz. Herkese başarılar diliyorum. Allah, herkesin gönlüne göre versin.

Eli Türkoğlu Nerelidir ?

Aslen Azerbaycanlı olan Türkoğlu takipçilerine çok kısa sürede yaz ortasında Harika bir proje ile yeniden karşınızda olacağım diyerek yeni albümünü kısa zamanda çıkaracağını sinyallerini verdi.

Eli Türkoğlu’nun Yaşı ve Diğer Özellikleri

  1. Doğum Tarihi: 13. 09. 2000
  2. Burcu: Başak
  3. En sevdiği huyu: Ilımlı olmak
  4. En sevmediği huyu: Tembel olmak
  5. Uğurlu sayısı: 7
  6. En sevdiği renk: Siyah
  7. En sevdiği çizgi film: Kayyu
  8. En sevdiği söz: Hayırlısı 

 

ilgili Aramalar:

eli türkoğlu hayatı.Eli türkoğlu kimdir.eli turkoglu hakkinda dogum tarihi.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın