Bayan dul arkadaş arıyorum

Merhabalar benim adım Aziz. Dul bir bayan arkadaş ile hayatımın geri kalanını idame ettirmek için burada bulunuyorum. Malulen emekli olduğumdan dolayı ve eşimin kaybettiğimden dolayı artık dul bir bayan arkadaş ile hayatımın geri Kalanına devam edeceğim. Evi ve arabası olan, işini gücünü oturtmuş, aklı başında bir beyefendi olduğumu bilmenizi isterim.

Türkiye’nin her yerinden dul bayan arkadaşların taleplerini kabul edebilirim. Son zamanlarda kendimi olabildiğince yalnız hissediyorum. Muğla Marmaris bölgesinde bulunan yazdığımda yalnız başıma yaşamaktayım. Bulunduğum bölgedeki bütün esnaf arkadaşlar, otelciler ve diğer insanlar tarafından çok sevilen, kendi halinde, Sabahları spor yapan, öğle vakti arkadaşları ile Büyük bir keyifle tavla ve okey oynayan, akşama doğru denize girip daha sonra eve gelip klasik Mozart müzikleri ile kafa dinlemekten hoşlanan bir beyefendi arıyorsanız, Ben buradayım.

Benim gibi düşünen, hayatı seven, kuşları, doğayı, gezmeyi, seyahat etmeyi, tavla oynamayı, Okey oynamayı ,spor yapmayı, Denize girmeyi seven bir bayan arkadaş bulursam inanılmaz derecede mutlu olacağımı bildirmek istiyorum.

ilgili Aramalar:

bay bayan dül.bayan ariyurum.kadin arkadas.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın