Baldızına tecavüz eden adam tutuklandı

Baldızını önce dövüp daha sonra tecavüz eden adam tutuklandı. Baldızına acımasızca tecavüz etti. Daha sonra da, baldızına tecavüz eden adam bunu videoya çekip izledi.
Kıbrıs’ta Türkmenistan uyruklu adam birlikte yaşadığı baldızını Eve gelince önce dövdü daha sonra acımasız bir şekilde tecavüz etti. Baldızına tecavüz ettikten ve tacizde bulunduktan sonra yakalanan Kıbrıs uyruklu cani adam Şeytana uydum diyerek savunma yaptı.

Eve geldi baldızının bacaklarına ve Gözlerine baktı ve daha sonra tecavüz etti..!

Lefkoşa’da Türkmenistanlı olan araMurat orunov isimli şahıs, karısı bakıcılık yaptığı Eve gider gitmez Evde Yalnız kaldığı baldızı ile ilişkiye girmek istedi. Henüz 26 yaşında olan baldızını önce dövdü ,Daha sonra da tecavüz etti.
Tecavüze uğrayan kadın polise şikayet edince adam gözaltına alındı. Emniyete götürülen adam emniyette verdiği ifadesinde hemen suçunu itiraf etti. Baldızımın göğüslerini ve bacaklarını görünce dayanamadım orgazm oldum. Daha sonrasında ise Şeytana uydum cinsel saldırıda bulundum şeklinde konuştu. Baldızına tecavüz eden adam tutuklanarak cezaevine konuldu.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın