Adıyaman Dul Bayan Arıyorum

[caption id=”attachment_598″ align=”alignleft” width=”500″]Çok Yakışıklı Erkek Resimleri Çok Yakışıklı Erkek Resimleri[/caption]

Herkese selamlar. İsmim Mehmet. Doğma büyüme Adıyamanlıyım. Annem aslen Siirtli babam ise aslen Diyarbakırlı. 6 kardeşiz ben küçüğüyüm, 3 kız 3 erkek kardeşiz. Ben en küçüğüyüm. Yaşım 24. Esmer 1.72 boyunda ve 65 kiloyum. Daha önce Amatör futbol liginde oynadım. 15 yıllık spor geçmişim var. Futbolu bıraktıktan sonra fitness ile spor hayatıma devam ettim. Şuan da Adıyamanda bir fitness salonunda fitness eğitmenliği yapmaktayım. Daha önce bir evlilik yaptım. 19 yaşında evlendim 22 yaşında boşandım. Hiç çocuğum yok. Lise mezunuyum. Doğaya aşık bir adamım. Her fırsatta ormanlara, göl kenarlarına kamp yapmaya gitmekteyim. Deli dolu bir adamım. Gezip tozmayı çok severim. Haftada iki gün iznim var. Güzel bir aile yaşantımın olmasını istiyorum. Daha önce yakalayamadığım emutlu evliliği bu sefer yakalamak istiyorum. Dul bayan aramamın sebebi ise; ben yaşına göre çok olgun bir erkeğim dolayısıyla karşımdaki bayanında olgun olmasını istiyorum. Daha önceden evlilik hayatını bilmesi, yaşamış ve görmüş olması bizim ilişkimizin temellerini daha sağlam atmamızı sağlayacağını düşünüyorum. Karşımdaki kişininde doğayı, hayvanları ve gezmeyi sevmesi gerekiyor. Bana ayak uydurabilecek beni her anlamda tamamlayabilecek bir kadın arıyorum. Gerek ev içerisinde gerek sex konusunda bir kadına fazlasıyla yeterli olduğumu düşünüyorum.

1 yorum

  1. Herkese selamlar arkadaşlar Adıyaman Kahta’da yaşıyorum Adıyaman’da üniversite okudum ama hayatımın geri kalanını da burada tamamlamak ve kariyerimi Adıyaman’da yapmak istiyorum kendi sınıf arkadaşlarından hiç erkek arkadaş edilmedim Çünkü ben oldum erkeklerden hoşlanıyorum 35 yaş ile 40 Yaş arası Bir Erkek arkadaşla birlikte yaşamak istiyorum maddi sıkıntısı olmayan beni koruyup kollayan bilecek ve bana adam gibi koca olabilecek bir erkek arkadaşa ihtiyacım var Gayet bakımlı alımlı ve aklı başında bir kız olduğumu da bilmenizi isterim kendisini detaylı bir şekilde tanıtan arkadaşlarla görüşmek isterim sadece yaşınızı boyunuzu ve kilomuzu yazarak Benimle iletişime geçemezsiniz Çünkü karşımdaki erkeğin nasıl bir karakteristik yapıya sahip olduğunu bilmek gibi bir hakkım olduğunu düşünüyorum kendimize güzel bir şekilde tanıtırsınız sizlerle görüşmek istiyorum Teşekkür ediyorum Hayırlı akşamlar bütün Adıyaman’a selamlar olsun Ayrıca bu siteyi kuranlara da çok teşekkür ediyorum bizlere böyle bir fırsat sundukları için.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*