Ablamla yattım eniştemle uyandım.!

Bursada inanılmaz bir olay meydana geldi. Tacize uğradığını iddia eden henüz 16 yaşındaki genç kız isyan etti. Yaşadığın acıyı dile getirirken gece ablamla yattım sabah eniştenle uyandım şeklinde konuştu.

Bursa’da eşinin 16 yaşındaki kardeşine cinsel tacizde bulunan adam, evlerini gizlice yerleştirilmiş olan kameradan haberi olmadığından dolayı kıskıvrak polisler tarafından yakalandı. Henüz 16 yaşında olan baldızı ile cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla hakkında dava açılan 35 yaşındaki tutuklu sanık Berk, yargılanmaya başlandı. 16 yaşındaki genç kız mahkemede verdiği ifadede şu şekilde konuştu;
“Eniştem fabrikada gece vardiyasında görev yapıyordu yani Gececi olarak çalışıyordu. Ben de o Akşam ablam Lara misafir olarak gittim. Gece biraz sohbet ettikten sonra Ablamla birlikte yattım. Sabah kalktığımda ablam işe gitmişti. Fabrikadan gelen eniştem ise yanımda”dedi..
16 yaşındaki genç kız Aslında bunların hiçbirini söylemek istemiyordu. Çünkü korkuyordu ve Tedirgin oluyordu. Annesi babasından boşanmıştı. Bu nedenle sık sık ablasının evine gidip orada kalıyordu. Ancak ablasının evinde her kaldığında eniştesi tarafından tacize uğruyor ve bunu kimseye söyleyemiyordu. Ancak mart ayında hiçbir şekilde ablasının evine gitmek istemiyordu. Bu durum, annesinin dikkatini çekince Annesi kızının üzerinde bir baskı oluşturdu ve gerçekler Bu şekilde ortaya çıktı.
Bunun üzerine annesi ve ablası, bu olayın doğru olup olmadığını öğrenmek için akıllıca bir plan gerçekleştirdiler. Olayım doğruluğunu tamamen kanıtlamak için eve 3 kez gizli kamera yerleştirdiler. Eve yerleştirilen kamera da zanlı salonda kanepede yatan genç kızın üzerindeki Yorganı kaldırırken görüntülendi. Bu görüntülerin üzerine çok olan aile, Cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulundular. Olayın yaşanması üzerine gözaltına alınan belki simli zanlı emniyetteki ifadesinde suçlamaları kabul etmedi. Ancak sonrasında mahkemeye çıkarılan belki isimli zanlı tutuklanarak cezaevine konuldu.
Zanlının hakkında Bursa 5 Ağır Ceza Mahkemesi’nde çocuğa cinsel istismar suçundan 8 yıla kadar hapis cezası istendi.
Mahkemede pedagog eşliğinde telefon ile görüşülen çocuk şu şekilde konuştu.
“Eniştem fabrikada gece vardiyasında çalışıyordu. Ben evlerinde kaldığım zaman kanepede yatıyordum. Kendisi Gecenin bir saatte gelince yanıma sokulup kalçamı okşuyordu. Uyanır gibi yaptığında ise hemen oradan uzaklaşıyordu. Bir keresinde o çalışırken ablam ile onun yatağında yattım. Sabah ablam erkenden uyanıp işe gitmiş Tabi ki Ben fark etmedim. Eniştem hemen bu fırsatı değerlendirip yatağa girdi. Ablam ile yattım eniştem ile uyandım. Hemen olayı annemi ve ablama söylemek zorunda kaldım. Eve güvenlik kamerası yerleştirdik hem de 3 kez. Bir defasında Enişten gelip üzerimdeki Yorganı açtı. Bu sırada Ben Hareket edince hemen kaçtı” dedi..
Buluşma esnasında yöneltilen bütün suçlamaları kabul etmiyor ve yapmadığını söylüyordu. Ancak zanlı Berk ne kadar kabul etmese de Her şey ortada olduğundan dolayı karar belli oldu. Zanlı Berk şu şekilde konuştu;
“Baldızımı Ben kardeşim gibi görüyordum. Ben kendisine cinsel istismarda bulunmadım. Kamera görüntüsünde ise gece gelince düşen Yorganı kaldırıp üzerine örttüm. Ayrıca Yatak olayını söylüyor. Ben işten gelince direkt yatağa girdim onu fark etmedim bile.. Ben masumum beraatimi istiyorum”diyerek kendisini savundu

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın